Hikvision DS-U102

Artikul: HC-DS-U102

Hikvision DS-U102 — 2 MP motorlu varifokal PT Web kamera

Hikvision DS-U102 — 2 MP motorlu varifokal PT Web kamera.

Əsas xüsusiyyətlər

  • High quality imaging with 1920 × 1080 resolution
  • 3.1 mm to 15.5 mm varifocal lens, auto focus
  • Min. Illumination: 0.1 Lux @ (F1.2, AGC ON)
  • Clear imaging against strong back light due to 120 dB true WDR technology
  • AGC for self-adaptive brightness
  • Support remote control

Texniki parametrlər

  • Image Sensor: 2 MP CMOS
  • Signal System: PAL/NTSC
  • Max. Resolution: 1920 × 1080
  • Min. Illumination: 0.1 Lux @ (F1.2, AGC ON)
  • Shutter Time: PAL: 1/25 s to 1/50,000 s
    NTSC: 1/30 s to 1/50,000 s
  • Lens: 3.1 mm to 15.5 mm varifocal lens
  • Field of View: Horizontal FOV: 84.9° to 20.8°
    Vertical FOV: 92.8° to 23.8°
    Diagonal FOV: 94° to 23.8°
  • Day & Night: Color
  • Wide Dynamic Range: ≥120 dB
  • Pickup Distance: 5 m
  • Angle Adjustment: Pan: -170° to 160°, Tilt:-28° to 28°
  • Cable Length: 4.5 m
  • LED Indicator: Red: Standby, Blue: Normally Working;Blue Light Flashes Twice: Preset Setting Completed;Red Light Flashes Three Times: Restore to Factory Settings.
  • Audio Sampling Rate: 48 kHz
  • White Balance: Auto
  • Video Output: USB 2.0
  • Audio Input: Built-in Mic
  • Operating System: Recommended systems
    Windows 7/8/10/11
    Android 8.1 and above version
    Linux 4.14 and above version
    macOS 10.12 and above version
    Chrome OS
  • Operating Conditions: -10℃ to 50℃ (-40°F to 122°F); Humidity: 90% or less (non-condensing)
  • Power Supply: DC12V±10%
  • Consumption: 5.7 W MAX
  • Dimension: 145.3 mm × 145.6 mm × 145.8 mm (5.7″ × 5.7″ × 5.7″)
  • : Approx. 925 g (2.04 lb.)
  • Packing List: Camera (including lens cover) × 1
    Remote Control × 1
    Power Adapter × 1
    Cable × 1
    Bracket × 1
    Screws × 1
    Quick Start Guide × 1

Sürətli çatdırılma

Bakıya – bu gün
Azərbaycan daxilində 1-2 gün

Rəsmi zəmanət

36 aya qədər
istehsalçıdan

100% orijinal

Hikvision-un rəsmi distribyutoru

Texniki dəstək

Avadanlıqların seçilməsi və qurulmasında köməklik

Anbarda var
2 saata çatdırılma

722,00 ₼

Quraşdırma da lazımdır?Bakıda baxış və hesablama pulsuzLayihələndirmə →
Hikvision DS-U102

Avadanlıq seçməkdə çətinlik çəkirsiniz?

Hikvision DS-U102
  • Camera
  • Image Sensor2 MP CMOS
  • Signal SystemPAL/NTSC
  • Max. Resolution1920 × 1080
  • Frame RateMJPEG:
    640×480@30fps/25fps
    160×120@30fps/25fps
    176×144@30fps/25fps
    320×240@30fps/25fps
    352×288@30fps/25fps
    432×240@30fps/25fps
    640×360@30fps/25fps
    800×448@30fps/25fps
    800×600@30fps/25fps
    864×480@30fps/25fps
    960×720@30fps/25fps
    1024×576@30fps/25fps
    1280×720@30fps/25fps
    1920×1080@30fps/25fps
    YUV:
    640×480@30fps
    160×120@30fps
    176×144@30fps
    320×240@30fps
    352×288@30fps
    432×240@30fps
    640×360@30fps
    800×448@30fps
    800×600@25fps
    864×480@29fps
    960×720@17fps
    1024×576@20fps
    1280×720@13fps
    1600×896@8fps
    1920×1080@5fps
  • Min. Illumination0.1 Lux @ (F1.2, AGC ON)
  • Shutter TimePAL: 1/25 s to 1/50,000 s
    NTSC: 1/30 s to 1/50,000 s
  • Lens3.1 mm to 15.5 mm varifocal lens
  • Field of ViewHorizontal FOV: 84.9° to 20.8°
    Vertical FOV: 92.8° to 23.8°
    Diagonal FOV: 94° to 23.8°
  • Day & NightColor
  • Wide Dynamic Range≥120 dB
  • Pickup Distance5 m
  • Angle AdjustmentPan: -170° to 160°, Tilt:-28° to 28°
  • Cable Length4.5 m
  • Function
  • LED IndicatorRed: Standby, Blue: Normally Working;Blue Light Flashes Twice: Preset Setting Completed;Red Light Flashes Three Times: Restore to Factory Settings.
  • Audio Sampling Rate48 kHz
  • White BalanceAuto
  • Interface
  • Video OutputUSB 2.0
  • Audio InputBuilt-in Mic
  • Operating SystemRecommended systems
    Windows 7/8/10/11
    Android 8.1 and above version
    Linux 4.14 and above version
    macOS 10.12 and above version
    Chrome OS
  • General
  • Operating Conditions-10℃ to 50℃ (-40°F to 122°F); Humidity: 90% or less (non-condensing)
  • Power Supply DC12V±10%
  • Consumption5.7 W MAX
  • Dimension145.3 mm × 145.6 mm × 145.8 mm (5.7″ × 5.7″ × 5.7″)
  • Approx. 925 g (2.04 lb.)
  • Accessory
  • Packing ListCamera (including lens cover) × 1
    Remote Control × 1
    Power Adapter × 1
    Cable × 1
    Bracket × 1
    Screws × 1
    Quick Start Guide × 1

Rəylər

Hələ ki, rəy yoxdur.

“Hikvision DS-U102”i ilk nəzərdən keçirən siz olun

İnteraktiv lövhə kimə uyğundur?

İnteraktiv lövhə sinif otağı, auditoriya və iclas otağı üçündür: ekrana barmaqla yazılır, fayl açılır, video oynadılır — ayrıca proyektor, ekran və kompüter dəsti lazım gəlmir.

Proyektordan fərqli olaraq işıqlı otaqda da görünür, lampa dəyişmək və kalibrləmək problemi yoxdur. Ona görə məktəb və universitetlərdə proyektorlar məhz bunlarla əvəz olunur.

Nə ilə birlikdə işləyir
  • Divar kronşteyni və ya təkərli ayaq (mobil araba) — otağa görə seçilir
  • İstəyə görə OPS modulu — Windows lazım olduqda lövhənin içinə qoyulur
  • Wi-Fi və ya kabel şəbəkə — simsiz ekran paylaşımı və internet üçün
Tez-tez verilən suallar
Hansı ölçülər var, otağa görə hansını seçim?

Stokda 55 düymdən 98 düymə qədər ölçülər mövcuddur, ən çox tələb olunan 65, 75 və 86 düymdür. Təxmini seçim: 65″ — 20-25 nəfərlik sinif və kiçik iclas otağı, 75″ — 30 nəfərə qədər standart sinif, 86″ və yuxarı — auditoriya və böyük iclas zalı. Otağın ölçüsünü deyin, uyğun diaqonalı seçək.

Kompüter lazımdırmı, yoxsa öz sistemi var?

Lövhənin daxili Android sistemi var — kompütersiz də yazmaq, internetə çıxmaq, USB-dən fayl açmaq və video oynatmaq olur. Windows proqramları lazımdırsa, lövhənin içinə OPS modulu quraşdırılır, ayrıca sistem bloku qoymağa ehtiyac qalmır.

Neçə nəfər eyni anda yaza bilər, qələm lazımdırmı?

Ekran çoxnöqtəli toxunmanı dəstəkləyir — bir neçə nəfər eyni anda yaza bilər. Barmaqla da işləyir, qələm isə dəstə daxildir və nazik xətt üçün rahatdır.

Telefondan və noutbukdan ekranı ötürmək olurmu?

Bəli, simsiz ekran paylaşımı var — telefon, planşet və noutbukdan kabel çəkmədən görüntü ötürülür. Kabelli qoşulma üçün HDMI və USB-C girişləri də var.

Qiymətə nə daxildir?

Qiymətə lövhənin özü və qələmi daxildir. Divar kronşteyni və ya təkərli ayaq qiymətə daxil deyil, ayrıca seçilir; quraşdırma da ayrıca hesablanır. Otağı və divarın tipini deyin — kronşteyn, ayaq və quraşdırma ilə birlikdə tam məbləği bir dəfəyə hesablayaq.

Hansı proqram təminatı ilə gəlir?

Lövhənin üzərində Android sistemi quraşdırılmış gəlir — yazmaq, internetə çıxmaq, fayl açmaq və video oynatmaq üçün əlavə lisenziya lazım deyil. İdarəetmə və təqdimat üçün Hikvision-un öz proqramı istifadə olunur. Windows proqramları lazım olarsa, lövhənin içinə OPS modulu quraşdırılır.

İstifadə təlimi keçirsiniz?

Bəli. Lövhəni bizdən alan müştərilərə pulsuz təlim keçirik — müəllim və ya işçi heyətinə lövhənin funksiyalarını, yazma, ekran paylaşımı və proqramla işləməyi izah edirik. Təlim quraşdırmadan sonra obyektdə aparılır.

Saytdakı qiymət aktualdırmı?

Bəli. Saytdakı qiymətlər mütəmadi yenilənir və gördüyünüz məbləğ həmin an üçün qüvvədədir. Məhsul bitibsə və ya qiymət dəyişibsə, bunu sifarişi rəsmiləşdirməzdən əvvəl bildiririk — ödənişdən sonra deyil.

Hissə-hissə (taksitlə) almaq olar?

Bəli. BirKart və TamKart ilə 35 ayadək rəsmiləşdiririk. Sənəddən yalnız şəxsiyyət vəsiqəsi kifayətdir — əmək haqqı arayışı və zamin tələb olunmur.

Zəmanət nə qədərdir, servis haradadır?

Standart zəmanət 2 ildən başlayır, ayrı məhsullarda 5 ilədək ola bilər — dəqiq müddəti sifariş zamanı menecerdən öyrənə bilərsiniz. Hikcenter Azərbaycanda rəsmi Hikvision mərkəzidir, ona görə zəmanət üzrə servis və dəyişdirmə Bakıdakı öz mərkəzimizdə aparılır — xaricə göndərmək lazım gəlmir.

Ödəniş və çatdırılma necədir?

Nağd, kartla və ya bank köçürməsi ilə ödəyə bilərsiniz; saytdakı qiymətlərə ƏDV daxildir, hüquqi şəxslərə sənəd təqdim olunur. Bakı üzrə çatdırılma pulsuzdur, anbarda olan mal 2 saat ərzində çatdırılır; regionlara kargo ilə göndərilir. Özünüz də götürə bilərsiniz: Bakı, Xətai prospekti 41C.

Alternativ məhsullar

Göstəriləcək sahələri seçin. Digərləri gizlənəcək. Sifarişi yenidən tənzimləmək üçün sürükləyin və buraxın.
  • Şəkil
  • SKU
  • Reytinq
  • Qiymət
  • Səhm
  • Mövcudluq
  • Səbətə əlavə et
  • Çəki
  • Ölçülər
  • Əlavə informasiya
Müqayisə panelini gizlətmək üçün kənara klikləyin
Müqayisə et
Avadanlıq seçimi
Onlayn dəstək