Hikvision DS-3WR12C

Artikul: HC-DS-3WR12C

Hikvision DS-3WR12C — AC1200 simsiz router

Hikvision DS-3WR12C — AC1200 simsiz router.

Əsas xüsusiyyətlər

  • Four 5-dBi amplified antennas
  • Beamforming optimizes signal
  • Dual band – Smart signal switching
  • Broadband account synchronization

Texniki parametrlər

  • Product Dimension (W × H × D): 248.40 mm × 154.80 mm × 213.34 mm (9.78″× 6.09″× 8.40″)
  • Package Dimension (W × H × D): 306 mm × 290 mm × 59 mm (12.05″× 11.42″× 2.32″)
  • Net Weight: 0.222 kg (0.489 lb)
  • Packing List: Wireless Router x 1, Ethernet cable × 1, Quick installation guide × 1
  • Packing Method: Single pack
  • Working Temperature: 0 ℃ to 40 ℃ (32 ℉ to 104 ℉)
  • Working Humidity: 10% to 90% RH non-condensing
  • Storage Temperature: -40 ℃ to 70 ℃ (-40 ℉ to 158 ℉)
  • Storage Humidity: 5% to 90% RH non-condensing
  • Installation Mode: Desktop installation
  • Max. Power Consumption: ≤ 9 W
  • Gross Weight: 0.722 kg (1.592 lb)
  • Data Rate: ≤ 1167 Mbps
    2.4 GHz: 300 Mbps
    5 GHz: 867 Mbps
  • Wireless Standard: IEEE 802.11/a/n/ac wave 2 @5GHz, IEEE 802.11b/g/n @2.4GHz
  • Working Frequency Band: 2.4 GHz,5 GHz
  • Transmitting Power: CE:
    <20 dBm(2.4G)
    <23 dBm(5G)
  • Wireless Performance: 4 × 4 MU-MIMO supported
    Beamforming supported
  • Receiving Sensitivity: 58 ± 2 dB@AC80 -MCS9
    84 ± 2 dB@AC80 -MCS0
  • Antenna: 4 high gain antennas
  • Operating Frequency: 2.4 GHz: US/2412-2472 MHz(CH1-CH13)
    5 GHz: US/5180-5240 MHz(CH36-CH48)
    5 GHz: US/5740-5805 MHz(CH149-CH161)
  • EIRP Power(Max.): 2.4 GHz: 19.86 dBm
    5 GHz: 22.96 dBm
  • Network Interface: 1*10/100Mbps WAN port 3*10/100Mbps LAN ports
  • LED Indicator: LED indicator
  • Reset: Reset button
  • Power Supply Method: 9 VDC, 1 A power adapter power supply
  • Power Specifications: 9 VDC, 1 A
  • Application function: Wireless Router Mode, Wireless Repeater Mode, Client + AP, WISP, and AP Mode supported
    DHCP Server supported
    Guest Network Configuration supported
    Signal Adjustment supported
    WiFi Schedule supported
  • Security Mode: WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA and WPA2 supported
  • Security Mechanism: Hide SSID
  • Management Method: Web

Sürətli çatdırılma

Mövcudluq təsdiqləndikdən sonra
Azərbaycan daxilində 1-2 gün

Rəsmi zəmanət

36 aya qədər
istehsalçıdan

100% orijinal

Hikvision-un rəsmi distribyutoru

Texniki dəstək

Avadanlıqların seçilməsi və qurulmasında köməklik

Mövcudluğu dəqiqləşdirin

Sorğu əsasında

Hikvision DS-3WR12C

Avadanlıq seçməkdə çətinlik çəkirsiniz?

Hikvision DS-3WR12C
  • General
  • Product Dimension (W × H × D)248.40 mm × 154.80 mm × 213.34 mm (9.78″× 6.09″× 8.40″)
  • Package Dimension (W × H × D)306 mm × 290 mm × 59 mm (12.05″× 11.42″× 2.32″)
  • Net Weight0.222 kg (0.489 lb)
  • Packing ListWireless Router x 1, Ethernet cable × 1, Quick installation guide × 1
  • Packing MethodSingle pack
  • Working Temperature0 ℃ to 40 ℃ (32 ℉ to 104 ℉)
  • Working Humidity10% to 90% RH non-condensing
  • Storage Temperature-40 ℃ to 70 ℃ (-40 ℉ to 158 ℉)
  • Storage Humidity5% to 90% RH non-condensing
  • Installation ModeDesktop installation
  • Max. Power Consumption≤ 9 W
  • Gross Weight0.722 kg (1.592 lb)
  • Wireless Parameter
  • Data Rate≤ 1167 Mbps
    2.4 GHz: 300 Mbps
    5 GHz: 867 Mbps
  • Wireless StandardIEEE 802.11/a/n/ac wave 2 @5GHz, IEEE 802.11b/g/n @2.4GHz
  • Working Frequency Band2.4 GHz,5 GHz
  • Transmitting PowerCE:
    <20 dBm(2.4G)
    <23 dBm(5G)
  • Wireless Performance4 × 4 MU-MIMO supported
    Beamforming supported
  • Receiving Sensitivity58 ± 2 dB@AC80 -MCS9
    84 ± 2 dB@AC80 -MCS0
  • Antenna4 high gain antennas
  • Operating Frequency2.4 GHz: US/2412-2472 MHz(CH1-CH13)
    5 GHz: US/5180-5240 MHz(CH36-CH48)
    5 GHz: US/5740-5805 MHz(CH149-CH161)
  • EIRP Power(Max.)2.4 GHz: 19.86 dBm
    5 GHz: 22.96 dBm
  • Hardware Parameter
  • Network Interface1*10/100Mbps WAN port 3*10/100Mbps LAN ports
  • LED IndicatorLED indicator
  • ResetReset button
  • Power Supply Method9 VDC, 1 A power adapter power supply
  • Power Specifications9 VDC, 1 A
  • Software Function
  • Application functionWireless Router Mode, Wireless Repeater Mode, Client + AP, WISP, and AP Mode supported
    DHCP Server supported
    Guest Network Configuration supported
    Signal Adjustment supported
    WiFi Schedule supported
  • Security ModeWPA-PSK, WPA2-PSK, WPA and WPA2 supported
  • Security MechanismHide SSID
  • Management MethodWeb
  • UpgradeWeb Update and Upgrade
  • System LogSystem log
  • WAN ModeDHCP,Static IP,PPPoE

Rəylər

Hələ ki, rəy yoxdur.

“Hikvision DS-3WR12C”i ilk nəzərdən keçirən siz olun

Bu şəbəkə avadanlığı kimə uyğundur?

Kommutator və ötürücü avadanlıq videomüşahidə sisteminin damarıdır: kameraları yazıcıya birləşdirir və PoE ilə onlara enerji verir.

Seçimdə iki şey vacibdir: PoE port sayı (kamera sayından çox olmalıdır) və ümumi PoE büdcəsi — bütün kameraların cəmi gücü bu həddi keçməməlidir.

Nə ilə birlikdə işləyir
  • Kameralar və yazıcı
  • Cat5e və ya Cat6 kabel — 100 metrə qədər məsafə üçün
  • Uzun məsafələrdə optik xətt və ya PoE genişləndirici
Tez-tez verilən suallar
Qiymətə nə daxildir?

Qiymətə yalnız bu cihaz daxildir. Kabel, konnektorlar və quraşdırma ayrıca hesablanır. Kamera sayını və məsafələri deyin — uyğun modeli və kabel həcmini birlikdə hesablayaq.

Neçə portluq kommutator seçim?

Port sayı kamera sayından çox olmalıdır: yazıcıya gedən xətt üçün də bir port ayrılır. 4 kameraya 8 portlu, 8 kameraya 16 portlu götürmək daha düzgündür — sonradan genişlənmə üçün yer qalır.

PoE büdcəsi nə deməkdir?

Hər kamera müəyyən vatt enerji çəkir. Kommutatorun ümumi PoE büdcəsi bütün kameraların cəmindən çox olmalıdır. Adi kamera 5-8 Vt, IR işıqlandırıcılı və PTZ kameralar daha çox çəkir — hesablamanı biz edirik.

Kabel neçə metrə qədər çəkilir?

Standart Ethernet kabeli ilə 100 metrə qədər. Daha uzun məsafə lazımdırsa optik xətt və ya PoE genişləndirici qoyulur. Məsafəni deyin — variantı seçək.

Saytdakı qiymət aktualdırmı?

Bəli. Saytdakı qiymətlər mütəmadi yenilənir və gördüyünüz məbləğ həmin an üçün qüvvədədir. Məhsul bitibsə və ya qiymət dəyişibsə, bunu sifarişi rəsmiləşdirməzdən əvvəl bildiririk — ödənişdən sonra deyil.

Hissə-hissə (taksitlə) almaq olar?

Bəli. BirKart və TamKart ilə 35 ayadək rəsmiləşdiririk. Sənəddən yalnız şəxsiyyət vəsiqəsi kifayətdir — əmək haqqı arayışı və zamin tələb olunmur.

Zəmanət nə qədərdir, servis haradadır?

Standart zəmanət 2 ildən başlayır, ayrı məhsullarda 5 ilədək ola bilər — dəqiq müddəti sifariş zamanı menecerdən öyrənə bilərsiniz. Hikcenter Azərbaycanda rəsmi Hikvision mərkəzidir, ona görə zəmanət üzrə servis və dəyişdirmə Bakıdakı öz mərkəzimizdə aparılır — xaricə göndərmək lazım gəlmir.

Ödəniş və çatdırılma necədir?

Nağd, kartla və ya bank köçürməsi ilə ödəyə bilərsiniz; saytdakı qiymətlərə ƏDV daxildir, hüquqi şəxslərə sənəd təqdim olunur. Bakı üzrə çatdırılma pulsuzdur, anbarda olan mal 2 saat ərzində çatdırılır; regionlara kargo ilə göndərilir. Özünüz də götürə bilərsiniz: Bakı, Xətai prospekti 41C.

Alternativ məhsullar

Göstəriləcək sahələri seçin. Digərləri gizlənəcək. Sifarişi yenidən tənzimləmək üçün sürükləyin və buraxın.
  • Şəkil
  • SKU
  • Reytinq
  • Qiymət
  • Səhm
  • Mövcudluq
  • Səbətə əlavə et
  • Çəki
  • Ölçülər
  • Əlavə informasiya
Müqayisə panelini gizlətmək üçün kənara klikləyin
Müqayisə et
Avadanlıq seçimi
Onlayn dəstək